איך מייצרים שלטים בחיתוך קטאאוט

פרספקס פיויסי עץ לוקובונד הם רק חלק מהחומרים הנפוצים בתעשיית השילוט הם משמשים יצרני שלטים רבים לשימוש בשילוט חיצוני או פנימי לשילוט משרדים, שלטים לבתי ספר, חנויות ועסקים.

שיטות החיתוך שונות ומגוונות בהתאם לחומרים

מכונת לייזר מאפשרת לחתוך חומרים כמו פרספקס, לוח דו שכבתי, עץ, נייר, ספוג, עור, החיתוך נעשה באמצעות קרן לייזר בעוצמה גבוהה המסופק מתוך טיובה זכוכית או מתכת מועבר דרך מראות לעדשה הממקדת את העוצמה לנקודה, היתרון הגדול בחיתוך בלייזר הוא האפשרות לדיוק גם בפרטים קטנים מאוד ובפרספקס יתרון נוסף כתוצאה מהחיתוך בחום קנט הפרספקס נהפך למבריק ומעניק רמת גימור גבוהה.

חיתוך באמצעות שולחן חיתוך מאפשר חיתוך חומרים כמו פיויסי מוקצף, פיויסי דחוס, פרספקס, נייר, קרטון, קאפה, לוקובונד, מגנט, ספוג, בד, עור, מדבקה, שמשונית וחומרים נוספים.

 

היתרון בשולחן חיתוך הוא מסוע המאפשר פינוי שטח החיתוך ויציאה לחיתוך נוסף, מהירות ודיוק גבוהים, האפשרות לחיתוך מגוון רחב של חומרים החלפת כלים מהירה ואפשרויות רבות נוספות כמו יצירת פרפורציה, חיתוך זוית 45 מעלות, ניצול מרבי של חומר תוך שימוש במצלמה המזהה את שארית החומר בשולחן ומאפשרת חיתוך נוסף בשארית.

חיתוך באמצעות כרסומת מאפשר חיתוך לוחות אלומיניום, לוקובונד, פיויסי, עץ, פרספקס, כרסומת חותכת באמצעות כרסם המורכב על רוטר באמצעות תנועה סיבובית והתקדמות הכרסם החומר המיועד נחתך.

חיתוך חומרים לשלטים נפוץ מאוד ובכל שלט חיצוני או פנימי ניתן לראות אותיות, ארגז או סמל חתוכים, אותיות פיויסי, אותיות אלומיניום, הם חלק מהמוצרים שנחתכים בכרסומת.

שלטים בחיתוך קטאאוט למגוון מטרות
שלטים בחיתוך קטאאוט מיועדים למטרות רבות מיתוג עסק באמצעות אותיות בולטות, חיתוך קטאאוט ליצירת ארג מואר ומוצרים רבים נוספים.

כמה עולה חיתוך במכונה
עלות שרותי חיתוך משתנה בהתאם לזמן החיתוך וסוג החומר ככל שזמן החיתוך גבוהה יותר מחיר החיתוך יקר יותר, ניתן לקבל הנחה כאשר הפרויקט גדול.

תוכלו לקבל מחיר לחיתוך המוצר שלכם צרו עמנו קשר.

יצירת קשר לקבל הצעת מחיר עבור שלטים בחיתוך קטאאוט

6 + 11 =

Call Now Button דילוג לתוכן