איך מייצרים שלטים בהדפסה וחיתוך

לא אחת קורה שלקוח נזקק לייצור של שלטים בהדפסה וחיתוך בכמות גדולה וזמן האספקה חייב להיות מהיר במצב כזה רק ציוד מתאים יכול לסייע בייצור הפרויקט.

איך ציוד מתאים מאפשר ייצור מהיר בכמויות

הטכנולוגיה אינה עוצרת היא מתקדמת מחדשת ומשפרת את המכונות, בתחום המדפסות מכונות מהירות יותר המאפשרות הדפסה של מאות מטרים בשעה, הזנה אוטומטית של חומר ואפילו רובוט שמפנה את שולחן ההדפסה ומעביר את החומר לשולחן החיתוך.

אם בעבר מדפסת uv שולחנית הדפיסה באיכות 10-12 מטר בשעה היום כבר ניתן להפיק 50-100 מטר באיכות ואפילו יותר הכל עיניין של השקעה כספית, הוספת ראשים למכונה מעבר מרצועה למגנט בגשר שינוי הראש לראש חדש יותר ושינויים נוספים המשדרגים משמעותית את איכות ומהירות ההדפסה.

ציוד חדיש ומתקדם חוסך בכוח אדם יקר ומשפר את יכולת הייצור בצורה משמעותית, במקום לעמוד ולחתוך עם סכין יפני ליד שולחן את שלטי הפיויסי או הקאפות המודפסות ניתן היום לחתוך הכל בשולחן חיתוך מתקדם בתוך דקות, שולחן חיתוך כולל מצלמה ומאפשר סריקת הקובץ המודפס ובהתאם לסימונים הרצויים חיתוך הקבצים, מהירות החיתוך והדיוק בשולחן היא גדולה מאוד בנוסף לשולחן חיתוך קיים מסוע שבסוף החיתוך מאפשר פינוי הקובץ לסל במקום לפנות ידני.

כיום כאשר צריך להתאים את הייצור לדרישות הלקוח ולעמוד במקצבי ייצור גדולים בזמנים קצרים ובמחירים תחרותיים ללא ציוד חדיש ומתקדם יצרן השלטים או בית הדפוס אינם במשחק וגורם זה מחייב רכישת ציוד חדיש ואיכותי.

שילוב של מדפסת uv שולחנית ושולחן חיתוך מאפשרים לנו לייצר שלטים בכמויות גדולות ובאיכות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לשילוט בכמות פנו אלנו נשמח לעזור.

קבל הצעת מחיר עבור שלטים בהדפסה וחיתוך

2 + 11 =

Call Now Button דילוג לתוכן