שלטים מזכוכית

שלטים מזכוכית מודפסים חלביים או שקופים מציעים מראה ייחודי.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

1 + 14 =

שלטים מזכוכית משדרים מראה ייחודי ויוקרתי הם משמשים לשילוט פנימי ומאפשרים פתרונות שילוט מעוצבים מותאמים אישית לכל לקוח ומרחב.

 

שלטי זכוכית קיימים בהדפסה ישירה או הדבקה

הדפסת הזכוכית נעשת באמצעות מדפסת שולחנית uv שטוחה המאפשרת הדפסה איכותית וישירה על גבי הזכוכית, לפני תהליך ההדפסה חשוב להקפיד על מריחת חומר מקשר על מנת שצבע המדפסת לא יפרד מהזכוכית, חומר המקשר נעשה בהתזה או מריחה ולאחר הייבוש ניתן לבצע את ההדפסה.

 

הדבקת גרפיקה לזכוכית

ניתן לבצע גם שלטי זכוכית בהדבקה היתרון הגדול בשיטה זו היא האפשרות של שינוי הטקסטים לאחר תקופה במידה ויש צורך בכך, שלטי זכוכית בהדבקה מיועדים לשילוט קומות, חדרים, פרוסדורים בהם יש פירוט על המשרדים או החדרים במתחם.

שלט זכוכית למשרד

קיימים סוגים רבים של שלטי זכוכית ועוביים שונים החל מ6מ"מ ועד 10מ"מ לפי דרישת הלקוח ובהתאם לגודל השלט, שלטי משרד מעוצבים הכוללים קנט שקוף ומבריק על הזכוכית ניתן לשלב אותיות מודבקות ואפילו אותיות בולטות.

 

היכן ניתן לראות שלטים מזכוכית

שילוט זה מתאים למקומות רבים לדוגמא משרדי הייטק, קליניקות, חדר כושר, בתי מלון, עורכי דין ומקומות רבים נוספים, אנו בגרף פרינט מתמחים בתכנון עיצוב וייצור שלטי זכוכית ברשותנו מדפסת UV שולחנית המדפיסה באיכות גבוהה ומאפשרת הדפסת זכוכית עד למידה של 300*150 סנטימטר, הצבעים עמידים לשנים רבות אינם נשרטים ואינם נשטפים, ניתן לנקות את הזכוכית או לשטוף אותה ללא חשש.

ניתן להתקין את שלט הזכוכית על גבי קיר באמצעות ספייסרים מותאמים בצבעים שונים, ניקל, מוברש, זהב, נחושת הספייסרים מסופקים ביחד עם השלט להרכבה קלה, נין לקבל שירות התקנה מקצועי בתאום מראש.

מעוניינים בהצעת מחיר לשלט זכוכית צרו קשר.

טלפון ליצירת קשר: 08-9256712 | 052-6910044

{

שעות פעילות:

יום א-ה 9:00-18:00 שישי סגור

 

טלפון: 08-9256712 | 052-6910044

אימייל:  sales@graf-print.co.il

 

כתובת: רח' המלאכה 7, א.ת הצפוני לוד

חניה חופשית במקום

Call Now Button דילוג לתוכן