שלטים לחנויות

שלטים לחנויות מגוון פתרונות שילוט חיצוני ופנימי

שלט לחנויות

שלטים לחנויות מגוון פתרונות שילוט חיצוני ופנימי

שלטים לחנויות קבלו ייעוץ מקצועי

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

5 + 5 =

שילוט חנות הוא כלי חשוב לפרסום ושיווק העסק שלך, כיום שהכול הופך נגיש יותר ויותר גם אתה כבעל עסק חייב להתאים את חזית החנות לקהל היעד שלך.

כיצד יכולים שלטים לחנויות לסייע בהגדלת ההכנסות

שלטים קריאים וברורים מחוץ לעסק מעבירים מסר בצורה מידית לקהל רחב אשר מסייע בחשיפת המוצר או המותג שלך, חנות הממוקמת בכביש ראשי יכולה לשפר את הכנסותיה ברגע שהיא מקבלת חשיפה נכונה, הצגת המוצר או המותג על גבי שלט הכולל פרטים ותמונה חושפים ללקוח מידע רב במהירות.

חנויות וסוגי השלטים

רצוי להתייעץ עם יצרן שלטים לפני הזמנת שלט לחנות ולקבל מידע מקצועי וללמוד על סוגי השילוט המותאמים לחנות, שלטים מוארים, אותיות בנויות, שלטי פח או לוקובונד כולם טובים אך מה יועיל לחנות בצורה הטובה ביותר?
חנות הממוקמת בכביש ראשי ומואר לא חייבת שלט מואר ייתכן ודווקא שלט לוקובונד עם תמונה ייתן מענה מצוין, חנות הממוקמת באזור תעשייה חשוך תחייב התקנת שלט מואר ארגז או אותיות בשביל לבלוט.

דברים שכדאי לדעת לפני הזמנת שלט לחנות

חשוב לבדוק האם קיימים הנחיות לשילוט החנות, חנות הממוקמת בקניון תקבל הנחיות שילוט מהנהלת הקניון, חנות הממוקמת בעיר תקבל הנחיות ממחלקת השילוט בעירייה, הנחיות אלו יחסכו לך הלקוח זמן טעויות וכסף רב, חשוב לדעת על שלט לחנות משלמים אגרת שילוט שנתית לפי גודל וסוג השלט.

למי מתאים להתקין שלט לחנות
סנדלר תופרת חנות אופניים או חנות בגדים לכולם צריך להיות שלט לכל אחד סוג השילוט המותאם לאופי העסק.

איך מזמינים שלט לחנות

קיימות חברות שילוט רבות המציעות מגוון פתרונות שילוט לכל חנות רצוי לקבל ייעוץ מקצועי ממספר חברות שילוט, יש להזמין את יצרן השלטים לחנות לצורך בדיקת מיקום החנות גודל השלט מיקום השלט והתקציב אותו מייעדים למטרה, לקבל מספר הצעות מחיר ומפרט מדויק על השלט.
לאחר בדיקה וקבלת הצעת מחיר מסודרת ניתן לבצע את הזמנת השלט.

תוכלו לפנות אלנו לקבלת ייעוץ לשלט המותאם לחנות שלכם, כולל הצעת מחיר מסודרת.

טלפון ליצירת קשר: 08-9256712 | 052-6910044

{

שעות פעילות:

יום א-ה 9:00-18:00 שישי סגור

 

טלפון: 08-9256712 | 052-6910044

 

 

כתובת: רח' המלאכה 7, א.ת הצפוני לוד

חניה חופשית במקום

Call Now Button דילוג לתוכן