עיצוב סביבה לימודית

עיצוב סביבה לימודית לבתי ספר, מכללות, אוניברסיטאות

כיצד יכול עיצוב חדר למידה ליצור סביבת למידה אפקטיבית?

יצירת סביבת למידה חיובית ומגרה לילדים היא חלק חיוני בלמידה מוצלחת. לעתים קרובות מדי כיתות גדושות בצפיפות, בנייני בתי ספר זקוקים לעדכון או שאין מספיק שטח אחסון.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

15 + 10 =

לזכר יקירנו עיצוב סביבה לימודית

בתי ספר רבים נאבקים לעמוד בקצב הגידול של מספר התלמידים, ולכן הכיתות נאלצות להכפיל את עצמם כחדרי ישיבות או אולמות בתי ספר. אנו בוחנים כיצד עיצוב בכיתה יכול ליצור סביבת למידה יעילה המאפשרת לילדים בכל הגילאים להשיג את מלוא הפוטנציאל שלהם.

 מה הסטטיסטיקה אומרת

התואר בו סביבת התלמידים יכולה להשפיע על השכלתם היא מרשימה; על פי מחקר של אוניברסיטת סלפורד, ההתקדמות האקדמית של ילדים יכולה להשתפר בכ- 25% בתנאי הלמידה הנכונים. בעוד שמשתנים אחרים נמצאים תמיד במשחק, החוקרים גילו כי ניתן לייחס ישירות לסביבת הלמידה שלהם 73% מההבדלים בביצועי התלמידים. לכן, סביבת הכיתה והשפעתה על הלמידה הם גורמים סולידיים ורציניים שיש לקחת בחשבון כשאתם שוקלים את העיצוב והפריסה של בית ספר כלשהו.

תיאוריות בנושא סביבת למידה

במהלך העשורים היו תיאוריות רבות לגבי היוצרים את סביבת הלמידה האופטימלית:

עיצוב סביבה לימודית יעילה ירוקה ומודולרית

כיתות הלימוד מונחות בשורות, כשכולם עומדים בפני המורה כנקודת המפתח המרכזית בחדר.
גישה קוגניטיבית, בה התלמיד משתתף פעיל יותר בתהליך הלמידה.

סביבת הלמידה הפיזית פתוחה יותר, בדרך כלל בניינים בודדים או שני קומות המחוברים על ידי שבילים. זה מעודד גישה סקרנית יותר מכיוון שתלמידים יכולים לנוע בקלות בין סביבות למידה פנים וחוץ. הסביבה הפיזית היא ביתית מאוד, לעתים קרובות עם שקיות שעועית וכריות ולא כיסאות, המבוססת על מחקר שמציע לתלמידים ללמוד טוב יותר בסביבה מוכרת, נוחה וחברתית.

חברת גרף פרינט שלטים מתמחה בעיצוב סביבה לימודית ברשותנו ציוד ידע וניסיון רב המאפשר פתרונות עיצוב יצירתיים לחללים, הדפסה דיגיטלית על גבי חומרים קאפה, פיויסי, פוליגל, קנבס, שטיחים, עיצוב תלת מימד לפי דרישת מעצב או אדריכל והתאמת החלל לדרישת הלקוח.

תכנון חדר העבודה שלך ליצירת סביבת למידה אפקטיבית

תכנון ועיצוב כיתה יכולים לעזור ביצירת סביבת למידה חיובית. שילוב של כמה מההצעות להלן יסייע למורים ולתלמידים להפיק את המרב מכיתתם.

ילדים מתכנסים בסביבת למידה אפקטיבית מרחב עבודה גמיש – כזה שניתן להתאים אותו לדרישות ההוראה המשתנות, כלומר להקל על זמן למידה פרטני ו’שקט ‘, כמו גם עבודה קבוצתית וזמני דיון רחבים יותר.

הכיתה בצורת L – עיצוב פופולרי שכן התלמידים יכולים להסתובב בחדר ולהשתתף בפעילויות שונות תוך שהם עדיין מרגישים חלק מכיתה אחת. זה גם מאפשר לפצל בקלות את הכיתה לתחומים שונים. לדוגמה יכול להיות אזור קריאה שקט, אזור טכנולוגיה, אזור אומנויות ומלאכה וכו ‘.

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור עיצוב סביבה לימודית צרו עמנו קשר.

טלפון ליצירת קשר: 08-9256712

{

שעות פעילות:

יום א-ה 9:00-17:00 שישי סגור

 

טלפון: 08-9256712

אימייל:  SALES@GRAF-PRINT.CO.IL

כתובת: רחוב המלאכה 7 לוד אזור תעשייה

חניה חופשית במקום

Call Now Button דילוג לתוכן