מתקנים מעוצבים

מתקנים מעוצבים לאירועים תערוכות ומתקנים קבועים

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

7 + 12 =

מתקנים מעוצבים

תכנון מתקן מעוצב הוא יותר מסתם סקיצה הוא צריך להניע את המשתמש לבצע את הפעולה הרצויה במתקן, כספומט,
עמדת תור או עמדה לקבלת מידע הם אינם רק מתקנים מעוצבים הם מעניקים שירות וככאלה הם חייבים להיות מתוכננים כהלכה תוך כדי לקיחת פרמטרים חשובים בעיצוב תכנון וביצוע.

עיצוב מתקנים כראוי

שלב הבאת הרעיון לכדי ביצוע כוללת התחשבות בתקציב, בייעוד המתקן, בחומרים ובבטיחות המתקן, פרמטרים אלו נלקחים
בחשבון בעת תכנון הרעיון והבאתו לפס הייצור.

מתקנים לשימוש חיצוני או פנימי

חשוב לקבל את מרב המידע על מיקום המתקן לשימוש חיצוני או פנימי כאשר מתקן לשימוש חיצוני חייב לעמוד בתנאי אקלים כמו גשם, שמש ורוחות ולכן החומרים ממנו הוא יוצר יהיו מותאמים לשימוש חיצוני, חשוב לקבל את המידע על המוצר או המכשיר שיורכבו על גבי המתקן מכשיר יקר מחייב הבטחה מפני שבר או גנבה, מוצר הכולל משקל גבוהה מחייב מתקן חזק ויציב המאפשר החלפת המוצר בקלות.

מתקן מעוצב לפרסום או מתקן מעוצב לשימוש

קיימים סוגי מתקנים מעוצבים לפרסום מתקנים הכוללים שילוט, פרסום ומיתוג כחלק מחשיפת מותג, מוצר או חברה הם אינם מאפשרים שימוש במתקן אלא משמשים כמוצר פרסומי, וקיימים מתקנים לשימוש המאפשרים קבלת מידע, משיכת כספים, רכישת כרטיסים, הזמנת טורים, תשלום חשבונות ומתקנים רבים נוספים לשימוש.

חברת גרף פרינט שלטים מתמחה בעיצוב תכנון וייצור מתקנים ממגוון רחב של חומרים, מתקני דיילת, פופ-אפ, רול-אפ, מולטיקיוב, איי בורד, מתקן מתמגנט, עמדות מכירה, דלפקי שירות, מתקני כספומט, מתקני מידע ממוחשבים, סטנדים למוצרים, מדפי מוצרים ומוצרים רבים נוספים.

ברשותנו תוכנות תלת מימד לתכנון עיצוב והבאה לייצור וציוד חדיש ומתקדם לחיתוך מגוון חומרים, מחלקה טכנית הכוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

לקבלת הצעת מחיר למתקן מעוצב צרו קשר.

טלפון ליצירת קשר: 08-9256712

{

שעות פעילות:

יום א-ה 9:00-17:00 שישי סגור

 

טלפון: 08-9256712

אימייל:  SALES@GRAF-PRINT.CO.IL

כתובת: רחוב המלאכה 7 לוד אזור תעשייה

חניה חופשית במקום

Call Now Button דילוג לתוכן