איך מייצרים גדר מדברת
גדר מדברת הינה גדר המאפשרת הצגת פרסום בדרך כלל מותקנת באתרי בנייה לפי דרישת העירייה או המועצה ומאפשרת שיווק הפרויקט עוד לפני שנבנה.

לפי החוק כל אתר בנייה צריך להיות מגודר ולמנוע אפשרות של חדירה לשטח האתר היכולה לסכן ילדים או מבוגרים, באתר נעשות חפירות ומנופים פועלים בגובה, עובדי האתר מחויבים לציוד מגן כמו קסדות נעלי בטיחות כפפות לצורך מיגון, כניסה של אנשים שאינם עובדים באתר אסורה בהחלט ונעשית רק בתיאום עם מנהל האתר לכן קיים הצורך בגידור האתר.

גדר מדברת מלוקובונד

גדר מדברת ניתן לייצר מפח לבן או מגולוון אך בשנים האחרונות עם ירידת מחיר לוחות הלוקובונד רבים מעדיפים את השימוש בלוחות אלו, הם ישרים יותר עמידים לשימוש חיצוני ואפשר להדפיס עליהם ישירות באמצעות מדפסת uv בפורמט רחב, לוחות לוקובונד הם לוחות תלת שכבתיים הכוללים תרכובת של פלסטיק ממוחזר בשילוב חזית וגב אלומיניום עובי הכללי של הלוח 3מ”מ ומגיע במידות שונות כמו: 100/200ס”מ, 120/240ס”מ, 120/300ס”מ, 150/300ס”מ ובמידה של 420/150ס”מ הלוח נחתך בקלות באמצעות סכין יפני, מסור או גליוטינה ומשמש את תעשיית יצרני השילוט בהמון עבודות ובייצור שלטים.

הדפסת מדבקה והדבקה בשטח

ניתן לייצר גדר מדברת לאתרי בנייה באורכים של מאות מטרים ביום קיימות שתי שיטות לייצור הגדר הדבקת מדבקות או הדפסה ישירה, הדבקת מדבקות נעשית בשטח לאחר הקמת הגדר בשיטה זו יש להדפיס על מדבקת וניל מחומר פיויסי עמיד לשימוש חיצוני באמצעות מדפסת אקו סולבנט או uv לאחר ההדפסה ניתן להדביק בשטח, שיטה שנייה היא הדפסה ישירה על לוחות לוקובונד לבנים והתקנה בשטח, שיטה זו מהירה וחסכונית ומאפשרת יצירת גדרות במאות מטרים ביום החיסכון במדבקה ובזמן ההדבקה.

גדר מדברת למקומות נוספים

בשנים האחרונות ניתן לראות גדרות מדברים גם בגני ילדים, בתי ספר, מתנסים, מגרשי כדורגל, גנים ציבוריים ומקומות רבים נוספים, גדר זו מוסיפה יופי ועיצוב מלבד היותה גדר לחסימה או מעבר.

תוכלו לקבל הצעת מחיר לגדר שלכם צרו עמנו קשר נשמח לייעץ לכם ולהראות דוגמאות רבות.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

14 + 12 =

Call Now Button דילוג לתוכן