אותיות פיויסי

אותיות פיויסי מעוצבות לפי דרישה בעוביים שונים החל מ6מ"מ ועד 30מ"מ.

מה הן אותיות פיויסי

אותיות בולטות החתוכות מלוח פיויסי מוקצף בעובי 6מ"מ, 10מ"מ, 19מ"מ או 30מ"מ החיתוך נעשה באמצעות מכונת כרסום או שולחן חיתוך בשביל לקבל רמת גימור גבוהה מלטשים את האותיות לאחר החיתוך.

לחצו לקבלת הצעת מחיר

לקוחות יקרים רוצים לקבל הצעת מחיר עבור אותיות חתוכות מחומר פיויסי בכל מידה, לחצו על הקישור יצירת קשר הוסיפו את הפרטים האישיים ופרטי העבודה שתרצו אנו נחזור אליכם עם מחיר לעבוד.
אותיות פיויסי שחורות

אות פיויסי תהליך הצביעה

הלוחות מגיעים בצבע לבן או שחור אך ניתן לצבוע את הסמלים והאותיות ולקבלם בכל צבע לפי דרישת הלקוח.
ניתן לגוון צבע לצביעה לפי קטלוג r.a.l ולהתאים את האות לפי בחירת אדריכל או מעצב, ניתן גם לצבוע בצבעים מיוחדים כמו זהב, כסף, ברונזה, חלודה וצבעים רבים נוספים.

התקנת האותיות פשוטה

ניתן להתקין בקלות אותיות פיויסי באמצעות שבלונה מתאימה המסופקת על ידנו, באמצעות מיקום השבלונה על שטח ההתקנה מדביקים את האותיות ומסירים את השבלונה. ניתן לצפות בסרטון ההתקנה, במידה ואתם מעוניינים בהתקנה אנו מעניקים שירות בכל חלקי הארץ.

אותיות בולטות מפיויסי

אותיות בולטות מיועדות למיתוג עיצוב ושילוט ניתן לראות לוגואים בלובי חברות רבות תוך שילוב תאורת ספוטים או לדים המעניקים מראה מוקפד יוקרתי ומסייעים בעיצוב המתחם. אותיות אלו הם לשימוש פנימי ועמידות לשנים רבות ניתן לשטוף לנקות ללא חשש לרטיבות או התנפחות.

חומר הפיויסי מוקצף אינו כולל הגנת uv לכן אינו מומלץ לשימוש חיצוני אבל כאשר האותיות עוברות צביעה הן מקבלות הגנה נוספת, במידה ונרצה אותיות לשימוש חיצוני עדיף להזמין אותיות אלומיניום או אותיות בנויות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לשלטים או סמלים חתוכים למיתוג צרו קשר, אנו מתמחים בכל תהליך ייצור האותיות, עיצוב חיתוך ייצור והתקנה בשטח, התקנה ישירה או בריחוף באמצעות ספייסרים מיוחדים.

ציוד מקצועי לייצור אותיות

חברת גרף פרינט שלטים מצוידת במכשור מתקדם המאפשר ייצור במהירות וברמה גבוהה, אנו מעניקים שירות לעסקים פרטיים, חברות, מוסדות ציבוריים ומשרדי ממשלה, תוכלו לקבל ייעוץ ללא התחייבות צרו עמנו קשר אנו זמינים עבורכם.

טלפון ליצירת קשר: 08-9256712 | 052-6910044

{

שעות פעילות:

יום א-ה 9:00-18:00 שישי סגור

 

טלפון: 08-9256712 | 052-6910044

אימייל:  sales@graf-print.co.il

 

כתובת: רח' המלאכה 7, א.ת הצפוני לוד

חניה חופשית במקום
Call Now Button דילוג לתוכן