אותיות פיויסי

אותיות פיויסי מעוצבות

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

9 + 6 =

מה הן אותיות פיויסי

אותיות בולטות החתוכות מלוח פיויסי מוקצף בעובי 6מ"מ, 10מ"מ או 19מ"מ, החיתוך נעשה באמצעות מכונת כרסום או שולחן חיתוך בשביל לקבל רמת גימור גבוהה מלטשים את האותיות לאחר החיתוך.

צביעת האותיות

לוחות הפיויסי מגיעים בצבע לבן או שחור אך ניתן לצבוע את האותיות ולקבלם בכל צבע לפי דרישת הלקוח.
ניתן לגוון צבע לצביעה לפי קטלוג r.a.l ולהתאים את האותיות לפי בחירת אדריכל או מעצב, ניתן גם לצבוע את האותיות בצבעים מיוחדים כמו זהב, כסף, ברונזה, חלודה וצבעים רבים נוספים.

התקנת האותיות פשוטה

את האותיות ניתן להתקין בקלות באמצעות שבלונה מתאימה המסופקת על ידנו, באמצעות מיקום השבלונה על שטח ההתקנה מדביקים את האותיות ומסירים את השבלונה. ניתן לצפות בסרטון ההתקנה, במידה ואתם מעוניינים בהתקנה אנו מעניקים שירות בכל חלקי הארץ.

אותיות בולטות מחומר פיויסי מיועדות למיתוג עיצוב ושילוט ניתן לראות לוגואים בלובי חברות רבות תוך שילוב תאורת ספוטים או לדים המעניקים מראה מוקפד יוקרתי ומסייעים בעיצוב המתחם. אותיות אלו הם לשימוש פנימי ועמידות לשנים רבות ניתן לשטוף לנקות ללא חשש לרטיבות או התנפחות,

חומר הפיויסי מוקצף אינו כולל הגנת uv לכן אינו מומלץ לשימוש חיצוני אבל כאשר האותיות עוברות צביעה הן מקבלות הגנה נוספת, במידה ונרצה אותיות לשימוש חיצוני עדיף להזמין אותיות אלומיניום או אותיות בנויות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לאותיות או סמלים מחומר  פיויסי צרו קשר, אנו מתחמחים בכל תהליך ייצור האותיות, עיצוב חיתוך ייצור והתקנה בשטח, התקנה ישירה או בריחוף באמצעות ספייסרים מיוחדים.

טלפון ליצירת קשר: 08-9256712 | 052-6910044

{

שעות פעילות:

יום א-ה 9:00-18:00 שישי סגור

 

טלפון: 08-9256712 | 052-6910044

אימייל:  sales@graf-print.co.il

 

כתובת: רח' המלאכה 7, א.ת הצפוני לוד

חניה חופשית במקום

Call Now Button דילוג לתוכן